8.11. - Poslední koncert sezóny 2008 na Zálabí

                                                                                                                       


30. 8. 2008

Pivní slavnosti v Beznu u Mladé Boleslavi 

                                                                               Vaťák v Beznu

                                       

11. 7. 2008 Valašské Meziříčí - Gulášfest 

Skvělá akce v kraji, kde znají opravdu dobrou muziku, dobré jídlo a dobré pití. Děkujeme za fantastickou podporu a úžasnou atmosféru. Obavy z blížící se bouře se naštěstí nepotvrdily, a tak, i když ve velikém větru, který cvičil pořádně s pódiem, se koncert podařilo úspěšně odehrát i včetně pyrotechnických efektů.


14.6.Turnov - pivní slavnosti - Rohozec

I přes velmi brzký začátek naší produkce (již od 15:30) panovala skvělá atmosféra. Zajisté skvělé pivo Rohozec (bohužel jsem neměl možnost ochutnat) a dobré počasí zajistili skvělou náladu a chuť pařit. Těšíme se a doufáme, že se opět někdy v Rohozci setkáme.

 


23.5. Ostrava EURO 2008

Koncert v rámci EURA 2008 v rodišti fotbalisty Váslava Svěrkoše, který byl téhož dne střelcem rozhodujícího gólu s Portugalskem. Ostrava naruby!!! Gigantická projekce a veliké pódium, které by i ledaskterá hvězda mohla závidět. Posuďte sami. Ostravo díky!

 


25.5. Slavnostní zahájení 854. lázeňské sezony v Teplicích

Veliký respekt z koncertu na domácí půdě slavného Kabátu byl cítit
 v autě VaŤáKu cestou tam... Avšak úžasné a vstřícné publikum
 naši produkci tolerovalo. Děkujeme všem teplickým za fakt úžasnou a mohutnou podporu. Bylo tam úžasně!!!

 


23.5. Bambiriáda - Jaroměř  

Jedno z nejkrásnějších hraní díky upřímným dětským úsměvům. Myslím si, že kdo tam byl, tak ví... Netřeba komentáře.

 

 


30.4. Dvůr Králové - Majáles

První koncertní vystoupení roku 2008 pod širým nebem. Úžasné publikum a skvělé počasí vytvořilo nádhernou atmosféru v závěru s velikým ohňostrojem. Děkujeme všem kdo jste přišli se bavit a podpořili nás tak...

 


26.4. Chotutice - Rachot Live Club  

Tento celý koncert provázely technické problémy od samého začátku. Prali jsme se s tím včetně našich techniků a stále vše nešlapalo jak mělo. Doufáme, že to bude první a poslední koncert, kde jsme si vybrali všechnu smůlu. Nicméně atmosféra byla skvělá a děkujeme také Péťovi a Honzovi Friedrichům za pozvání, foto a pyro.
 


23.3. Dvůr Králové - Velikonoční rocková noc - ZC Zálabí

Tak už jsme se všichni dočkali a začíná nám nová sezóna "TOUR 2008" :-) a jak se patří všichni správně nemocní. Se spoustou novinek ve vybavení, repertoáru, nástrojích, nemocích atd. atd. atd. ZC Zálabí Dvůr Králové - premiéra songu Krutý Krtek Joy s nástroji jak se sluší a patří! Proto novinkou -> Martin Havel a banjo. Jak někteří vtipně poznamenali nic podobného jako Banjoband Martina Havla opravdu nevznikne a ani nevzniklo  pouze jak s oblibou ze srandy v zákulisí tvrdíme: " VaŤáK - Unplugged". :-) Děkujeme také moc vděčnému domácímu publiku. Plný sál byl toho důkazem. Máme Vás rádi !


8.2. Josefov -  akce fy. Tanex Plasty  

Soukromý večírek výše zmíněné firmy. Děkujeme za pozvání a také místním zaměstnancům. Bylo nám skvěle. Jo a fotky pošleme :o)